Produkty

Naša firma Vám ponúka tie najkvalitnejšie služby v odbore stavebníctva a dekorácie. Či už sa jedná o výstavbu alebo rekonštrukciu našim zákazníkom navyše zaisťujeme komplexné služby: Napinacie stropy, flexibilny pieskovec.

 


Napinacie stropy:

 

Spotrebiteľské vlastnosti podhľadov a stropov sa odlišujú od iných možných metód úpravy stropov. Napínané stropy zaisťujú široké možnosti designu a najvyššiu úroveň technológie a estetiky. Tieto stropy sa dodávajú ako v klasickej bielej farbe, ktorá opticky zväčšuje objem miestnosti a vytvára atmosféru harmónie a vyrovnanosti, tak aj farebné a umelecké podhľady.

Na rozdiel od tradičných napínaných povrchov sa napínané stropy montujú v rekordne krátkom čase, montáž neprinesie do Vašeho života nepohodlie. Vlastnosti materiálu sú také, že napínané stropy časom neblednú a nemenia svoju farbu, nekondenzujú vlhkosť a nepohlcujú zápachy. Len napínané stropy sa neboja úderu a nepraskajú, nepodliehajú vplyvu chemických látok a ľahko sa umývajú. Produkcia Euro Ceiling plne zodpovedá prísným medzinárodným požiadavkám požiarnej bezpečnosti a ekológie, strop nehorí a nevylučuje toxické látky. 


Možnosti uplatnenia sú prakticky neobmedzené: napínané stropy sa uplatnia rovnako úspešne v novej výstavbe, pri rekonštrukcii a dekoratívnej úprave bytov a domov, bánk, obchodov a kancelárií, hotelov a reštaurácii, bazénov a športových objektov, múzeí a koncertných sálov. Nie je obmedzená inštalácia napínaného stropu i v detských predškolských a zdravotníckych zariadeniach.

Flexibilný pieskovec:

Na textilnom podklade je nanesená 2 - 5 mm vrstva piesku. Pre jednoduchšiu manipuláciu sa predáva v rolkách. Aplikuje sa podobným spôsobom ako tapeta. Veľmi ľahko sa tvaruje, problém mu nerobia ani oblúkové či nepravidelné tvary. Dá sa ním obložiť akýkoľvek povrch v interiéri aj v exteriéri. Využitie nájde aj na podlahe. Vybrať sa dá zo širokej farebnej škály.

Flexibilný pieskovec je viazaná disperzia kremičitého alebo jemného pieskového sedimentu. Keďže ide o originálny prírodný produkt, medzi jednotlivými rolkami z iných šarží môže byť farebná či textúrová odchýlka.

Rolky možno nalepiť na hocijaký povrch od omietky po sadrokartón či drevo. Nemusíte strhávať ani staré obkladačky. Obložiť možno i železo či sklo. Aj vonku má všestranné využitie. Dá sa aplikovať aj na zatepľovací systém. Je vhodný aj na soklovú časť fasády aj na komín a kozuby. Materiál sa dá lepiť nielen v tvare kvádrov ale aj bezškárovo.